Grupa Rosiak

O nas

Grupa Rosiak współpracuje i jest rodzinnie powiązana z Biurem Usług Budowlanych, firmą prosperującą na lokalnym rynku budowlanym od kilkudziesięciu lat.

Biuro Usług Budowlanych od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w kompleksowej wycenie nieruchomości, świadczeniu usług z zakresu doradztwa w sprawach budowlanych, pośrednictwie nieruchomości, nadzorze budowlanym oraz rzeczoznawstwie majątkowym. Biuro ponadto realizuje opinie biegłego sądowego oraz badania obiektów z wykorzystaniem wysokiej jakości kamery termowizyjnej. Właściciel, inżynier budownictwa Stefan Rosiak rzeczoznawca budowlany i majątkowy, posiadający odpowiednie uprawnienia rzeczoznawcy nr 1748, wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie na potrzeby podmiotów prawnych, fizycznych, sądów i banków.

Biuro wykonuje:
  • - wyceny nieruchomości różnego typu i celu
  • - opinie i ekspertyzy budowlane z wykorzystaniem nowych technologii (kamera termowizyjna)
  • - opinie biegłego sądowego
  • - analizy doradcze
  • - nadzory budowlane

Grupa Rosiak świadczy kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszą marką jest Rosiak Nieruchomości - oferująca nieruchomości w Kołobrzegu i okolicach. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynków, lokali mieszkalnych i użytkowych. Nr wpisu do wykazu osób uprawnionych do sporządzenia certyfikatów energetycznych 21351 (Centralny rejestr charakterystyki energetycznej budynków).

Zapraszamy również do naszego serwisu ogłoszeń nieruchomości domOferty.pl, gdzie można znaleźć ogłoszenia mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości. U nas zamieścisz ogłoszenia sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości.

Tworzymy od podstaw strony dla biur nieruchomości oraz inwestycyjne w pełni zintegrowane z naszym serwisem nieruchomości a także integracje instniejących stron. Zapewniamy także kompleksowe utrzymanie i zarządzanie.

Grupa Rosiak - informacje
30
w nieruchomościach

lat doświadczenia

Kim jesteśmy